Dr. Kovalchuk
Ендопротезування
Кульшового Суглобу
- це дуже успішна операція, при якій частини кульшового суглобу замінюються імплантами
Ця операція полягає у видаленні і заміщенні частин тазу та стегнової кістки, які утворюють ваш тазостегновий суглоб. Вона проводиться насамперед для усунення болю та скутості стегна, викликаних деформуючим артрозом кульшового суглоба.

Також вона інколи застосовується для лікування таких травм, як перелом шийки та головки стегна, а також для деяких інших станів.

Варто розглянути опцію ендопротезування, якщо у вас є: сильний біль у тазостегновому суглобі, який не знімається за допомогою ліків і заважає роботі, сну або повсякденній діяльності; скутість стегон, яка обмежує рухи і ускладнює ходьбу.

Ендопротезування Колінного Суглобу
- успішна операція, що дозволяє відновити вісь та форму нижньої кінцівки, позбавившись болю.
Більшість людей, яким проводиться така операція, мають запущений артроз коліна, при якому зношується хрящ, а суглобова поверхня стає нерівною та негладкою, з великою кількістю ямок та ерозій. Це спричиняє біль, скутість, нестабільність та викривлення ноги за рахунок зміни її осі.

Операція з заміни колінного суглобу також може допомогти деяким людям, у яких ослаблений колінний суглоб у наслідок травм та ревматологічних захворювань.

Ендопротезування Плечового Суглобу
- успішна операція, що дозволяє відновити вісь та форму нижньої кінцівки, позбавившись болю.
Ендопротезування плеча - це успішна операція, що проводиться для зменшення болю та відновлення рухливості у пацієнтів із кінцевою стадією остеоартрозу плеча та, у деяких випадках, після тяжкого перелому шийки або голівки плеча.

Операція з заміни плечового суглобу усуває біль і допомагає відновити рух, силу та функцію плечового суглобу. Через рік після операції 95% пацієнтів мають безболісну функцію, що дозволяє їм тренувати своє плече для відновлення сили та обсягу рухів.

Більшість пацієнтів можуть повернутися до плавання, занять йогою чи пілатесом, гри в теніс чт бадмінтон та інших фізичних навантажень, яких вони раніше уникали через біль у плечі.

Реабілітація
Для того, щоб результати реконструкції радували вас якомога довше, рекомендуємо:
Заходи з реабілітації розпочинаються через 4-6 годин після операції і проводятся 3-5 разів щодня до виписки із клініки.
За цей час пацієнти опановують основні повсякденні дії вже з новим суглобом.
У подальшому, за необхідності, вони мають змогу приїжджати на реабілітацію, або вона може проводитись на спеціалістом на виїзді.
Записатись на консультацію
Вкажіть своє ім'я та номер телефону,
і ми зв'яжемося з вами протягом дня.
Також, з нами можна зв'язатись через
Viber/Telegram за номером (050) 81-888-18.
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності
НАШІ КОНТАКТИ
(050) 220-55-88
Персональний Адміністратор Лікаря

(044) 333-48-85
Колл-центр Клініки CitiDoctor
Просп. С. Бандери 17/1 (карта)

(050) 81-888-18
Робочий Тел. Лікаря
Ми в соціальних мережах: